Θέλει οφθαλμίατρο ο διαιτητής! Μια… Χαρα χέρι ήταν, πριν το 1-0 του Ολυμπιακού! ΔΕΙΤΕ τη φάση…(βιντεο)

pena

Δεν είδε το χέρι του Αργεντινού παίκτη του Ολυμπιακού ο Παπαπέτρου στο ματς με τον Εργοτέλη.

Ο ρέφερι δεν είδε 3 πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο, ενώ στο δεύτερο, πριν το γκολ του Ντουρμάζ, ο Χάρα είχε υποπέσει σε πασιφανέστατο χέρι.

9 Σχόλια

1. Οχι 5 πεναλτυ δεν εδωσε. 15 δεν εδωσε. Να μην πω οτι επρεπε να δωσει 20. Παντε στην ευρωπη να δειτε τι ευκολα που δινουν τα πεναλτυ . Αλλα στην ευρωπη ειπαμε. Μουγκα απο ολυμπιακο.

2. Γαυρος μια ζωη και στην τρουμπα παλι μαζι

3. ο διαιτητής δεν έδωσε 5 πέναλτυ καθαρότατα υπερ του Ολυμπιακού και έδινε κάτι ανύπαρκτα φάουλ έξω απτην περιοχή υπερ του Ολυμπιακού , συν το γκολ με το χέρι

να το χέσεις τέτοιο σπρώξιμο, οι διαιτητές στην Ελλάδα με την τρομοκρατία που τους ασκήτε, δεν τολμούν να δώσουν πέναλτυ υπερ του Ολυμπιακου στο 0-0

Και μπουνιά να πέσει στην περιοχή, κανείς δεν εχει το θαρρος να το δωσει

4. Δεν ηταν χερι ρε. Ετσι φανηκε. Δεν το τραβηξε καλα η καμερα. Μπορει να εφταιγε και η ταμπελα που ηταν πισω απο το τερμα. Αντανακλουσε την σκια του χεριου στην μπαλα και φανηκε οτι ειναι χερι.

5. Αι σιχτηρ πια…….εχετε καταντησει αηδια ,μια ζωη μες τη μιζερια κ την κακομοιρια ,αυτη που σας εμαθε ο Βαρδινογιαννης, για να καλυπτετε την αδυναμια σας ……δεν θα γινετε ποτε ομαδα ρεεεεεεε ……ΠΟΤΕΕΕΕΕΕ