Στις προπονήσεις επανήλθαν οι παίκτες του Παναθηναϊκού μετά το διήμερο ρεπό, που τους χάρισε ο Τερίμ ως επιβράβευση για τον θρίαμβο επί του Ολυμπιακού. Εκεί όπου το «παρών» έδωσε ο προπονητής της Εθνικής ομάδας, Γκουστάβο Πογέτ, που παρακολούθησε την προπόνηση του «τριφυλλιού». Ο Φατίχ Τερίμ ωστόσο είχε την τύχη να δουλέψει με ακόμη τρεις ποδοσφαιριστές, αφού οι Σπόραρ, Βέρμπιτς και Βαγιαννίδης προπονήθηκαν κανονικά και δήλωσαν «ετοιμοπόλεμοι». Αντίθετα ο Φώτης Ιωαννίδης ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα.
Τρεις επιστροφές στον Παναθηναϊκό, ατομικό ο Ιωαννίδης
![Φατίχ Τερίμ](https://www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2024/02/4114662_183823.jpg)