Ο Πρόεδρος της Κυπριακής Δημοκρατίας, Νίκος Χριστοδουλίδης και ο Αρχιεπίσκοπος Κύπρου, Γεώργιος έχουν «ενοχληθεί» από διάφορους ανόητους για να αποστείλουν επίσημη πρόσκληση στον Ελπιδοφόρο, ώστε να επισκεφθεί την Μεγαλόνησο τις ημέρες που ο Κυπριακός Ελληνισμός τιμά τους νεκρούς της άνανδρης τουρκικής εισβολής.
Ο Ελπιδοφόρος κατάφερε να διχάσει και την κυπριακή κοινότητα της Αμερικής: Ήταν η πλέον ενωμένη ομάδα της Ελληνοαμερικανικής Κοινότητας…
![DSC00376_DxOa](https://www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00376_DxOa.jpg)
Comments are closed.
Ελπιδοκτόνος και Βοθρολυμαίος… κατάντια.