Ακόμη ένα παιχνίδι της Super League θα διεξαχθεί με… κλειστές πόρτες. Όπως ανακοίνωσε η ΔΕΑΒ το ματς του Αστέρα Τρίπολης με τον Βόλο δεν θα έχει παρουσία οπαδών. Ο λόγος είναι πως το ηλεκτρονικό σύστημα εποπτείας στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» δεν λειτουργεί πλήρως και σύμφωνα με τα όσα αναφέρει ο νέος αθλητικός νόμος, κάτι που έφερε και την απόφαση για τη διεξαγωγή του αγώνα κεκλεισμένων των θυρών.
Κεκλεισμένων των θυρών το Αστέρας Τρίπολης – Βόλος
![ΑΣστ'έρας Τρίπολης - Βόλος](https://www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2024/03/4001960_201720.jpg)