LIFESTYLEMEDIAΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ02|02|2023 22:08/Patriot/3115 views Η λέξη ήταν το ΑΓΓΟΥΡΙ και είπε στην φίλη της «κάθεσαι πάνω»!Κοινοποίηση:FacebookTwitter Google +EmailSend to Email Address:Your NameYour Email AddressEmail check failed, please try againCancelΧωρίς λόγια: ΚΟΙΝΟΠΟΗΣΗ: FacebookTwitter Google +EmailSend to Email Address:Your NameYour Email AddressEmail check failed, please try againCancel tweet Σχετικά ΆρθραΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ27|07|2024 08:15 /0 ΣΧΟΛΙΑ Γερμανοτουρκικός «πόλεμος» για το ντονέρΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ27|07|2024 08:00 /0 ΣΧΟΛΙΑ Ο «χάρτης» των πληρωμών από τον e-ΕΦΚΑ και τη ΔΥΠΑ έως τις...ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ27|07|2024 07:48 /0 ΣΧΟΛΙΑ Αποκαλύψεις για το κύκλωμα διακίνησης μεταναστών: Ζητούσαν 6.000 ευρώ το κεφάλι 7 Σχόλια Οχι εγω…..κατι φιλες μου… κοριτσια για σπιτι…………εκει τοχουν το μυαλο τους και πουθαινα αλλου Αυτοι οι ανεγκεφαλοι ψηφιζουν και μας παιρνουν στο λαιμο τους Θα μπορούσε να πει στην άλλη: σου αρέσει να το χώνεις στον κ… σου! Κοινωνία ώρα μηδέν??? Σαπίλα. και σε αγγουρια καθεστε και σε νεροκολοκυθες.ο λουτσος να ναι καλα και περα βρεχει!!! Comments are closed.
Οχι εγω…..κατι φιλες μου…
κοριτσια για σπιτι…………εκει τοχουν το μυαλο τους και πουθαινα αλλου
Αυτοι οι ανεγκεφαλοι ψηφιζουν και μας παιρνουν στο λαιμο τους
Θα μπορούσε να πει στην άλλη: σου αρέσει να το χώνεις στον κ… σου!
Κοινωνία ώρα μηδέν???
Σαπίλα.
και σε αγγουρια καθεστε και σε νεροκολοκυθες.ο λουτσος να ναι καλα και περα βρεχει!!!